W rankingach bardzo wysokie miejsca zajmują oferty takich banków jak BGŻBNP Paribas czy też Alior Banku oraz Deutsche Bank . Kredyty te charakteryzują sie przede wszystkim niskim RRSO. W przypadku tych ofert maksymalna kwota zobowiązania może sięgać nawet 200 000,00 zł. Musimy jednak pamiętać że kwota ta zawsze dostosowywana jest do możliwości indywidualnych każdego kredytobiorcy. Kredyt gotówkowy możemy rozłożyć nawet na 120 miesięcy. Dzięki obniżeniu miesięcznej raty kredytowej jesteśmy w stanie podnieść swoją zdolność kredytową, co pozwoli nam uzyskać zgodę banku na zadłużenie w wyższej kwocie.

Bardzo popularne są również zobowiązania zaciągane wraz z małżonkiem, partnerem czy kimś bliskim. W tym wypadku również najkorzystniejsze oferty ma dla nas Alior Bank. Tutaj RRSO jest już nieco wyższe, a maksymalny okres spłaty może wynosić do 60 miesięcy. Jeżeli chodzi o wysokość takiego zadłużenia również maksymalnie może ono wynosić do 200 000,00 zł. Musimy wiedzieć o tym, że oboje współkredytobiorcy zostaną sprawdzeni pod katem zdolności kredytowej, sprawdzona zostanie również historia kredytowa kredytobiorców. Ofert te są dostępne online dzięki czemu możemy przejść przez całą procedurę bez wychodzenia z domu.

Wystarczy wysłać wniosek o kredyt

Korzystając ze stron banków możemy w ciągu kilku minut wysłać bezpośredni formularz kredytowy, który przyspieszy nam kontakt z pracownikiem banku. Będziemy mogli wówczas zdobyć wszystkie niezbędne informacje o interesującej nas ofercie oraz przekonać się o tym, czy ta oferta jest dla nas rzeczywiście odpowiednia i spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Wysłanie wniosku nie zobowiązuje nas do podpisania umowy ma tylko nie celu dowiedzenia się na ten temat jak najwięcej.